kandydatów

Etat Sprzedawca

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/0169
OBOWIĄZKI:

- Obsługa klienta, utrzymanie porządku. Sprawdzanie dat, wykładanie towaru na półki, obsługa kasowa. Sklep spożywczy z żywnością ze wschodu. Produkty są sprowadzane ze wschodu. Organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów, sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym, uiszczanie należności za dostarczone produkty. Przygotowywanie produktów do sprzedaży (czyszczenie, sortowanie itp.) i ich wyeksponowanie. Informowanie nabywcy o walorach sprzedawanych produktów. Pomoc nabywcy przy wyborze produktu. Sprawna realizacja zamówień składanych przez nabywców (demonstrowanie, ważenie, mierzenie, paczkowanie). Inkasowanie należności za sprzedane produkty. Dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży. Załatwianie reklamacji zakupionych towarów. Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na towary w hurtowniach. Współpraca w przygotowaniu oferty sprzedaży (oferty towarowe, cenniki, katalogi itp.). Współpraca w badaniu sytuacji rynkowej i określaniu potrzeb rynku. Informowanie o warunkach sprzedaży (stosowane upusty). Zawieranie transakcji sprzedaży. Sporządzanie faktur za towary. Przestrzeganie warunków sanitarnych sprzedaży. Zabezpieczanie punktu sprzedaży lub hurtowni przed włamaniem, kradzieżą itp. - Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego jest wymagana do przyjmowania i rejestrowania zamówienia na towary z hurtowni z terenu Białorusi i/lub Ukrainy. - Praca po 4 godziny dziennie na 1/2 etatu na dwie zmiany w godzinach: 9:00-21:00 + soboty.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Staranność
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: Umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Pracowitość

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie. Doświadczenie zawodowe NIE jest wymagane. Wymagana znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego w stopni B2 w mowie i piśmie.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach