kandydatów

Etat Kierownik ds. rekrutacji z językiem ukraińskim

Firma: Accurat Agencja Pracy Tymczasowej miejsce pracy: Katowice

"Accurat" to polski oddział dużej niemieckiej firmy rekrutacyjnej z ponad 49 oddziałami w Niemczech i Austrii. Firma została założona w 1996 roku.

Kierownik ds. rekrutacji z językiem ukraińskim
Miejsce pracy: Katowice

W związku z dynamicznym rozwojem firmy w Polsce poszukujemy kompetentnej osoby do prowadzenia rekrutacji pracowników tymczasowych:

Zakres obowiązków:
  • aktywne poszukiwanie kandydatów do pracy tymczasowej i outsourcingu pracowniczego (głównie blue collar: magazyny, produkcja itp.)
  • tworzenie i zarządzanie własną siecią rekrutacyjną w social media (m.in. facebook)
  • organizacja wyjazdów kandydatów-obcokrajowców w tym legalizacja ich pobytu i pracy w Polsce
  • organizowanie pomocy w zakwaterowaniu i poszukiwanie nowych zakwaterowań
Wymagania:
  • dobra znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego
  • własne kontakty rekrutacyjne
  • własna sieć freelancerów i kontaktów na m.in. facebook-u i na Ukrainie
  • dobra znajomość social media w tym (facebook, LinkedIn, ukraińskie portale ogłoszeniowe, whatsapp, messenger, viber)
  • znajomość zasad legalizacji pracy i pobytu w Polsce
  • co najmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • chęci do pracy
Oferujemy:
  • bardzo konkurencyjne wynagrodzenie (od 4000zł netto do 10000zł netto)
  • umowa o pracę / B2B / zlecenie (wg preferencji kandydata)
  • praca hybrydowa (w części stacjonarna i w części zdalna)
  • narzędzia do pracy (telefon, laptop)
  • duża samodzielność w pracy (zorientowanie na cel)
  • praca w dynamicznie rozwijającym się polskim oddziale niemieckiej firmy rekrutacyjnej z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem – jednym z liderów na rynku niemieckim