kandydatów

Etat KAM Data Center Solutions

Firma: Syntegia HR Sp. z o.o miejsce pracy: Katowice

Naszym Klientem jest firma z 25 letnim doświadczeniem na rynku IT, która świadczy usługę udostępnienia mocy obliczeniowej w tzw. chmurze obliczeniowej. Firma posiada własną infrastrukturę w postaci dwóch ośrodków przetwarzania danych Data Center połączonych własną siecią światłowodową oraz zespół 170 specjalistów.

W imieniu naszego Partnera, zachęcamy do zapoznania się z ofertą pracy w stabilnym środowisku, w spółce świadczącej usługi Cloudcomputing, które stanowią najsilniej rozwijający się obszar IT.

KAM Data Center Solutions

ZADANIA NA OFEROWANYM STANOWISKU:

  • Rozwój pozycji spółki na terenie Polski i Europy poprzez budowanie relacji handlowych, pozyskanie nowych Klientów oraz sprzedaż usługi Data Center.
  • Monitorowanie rynku w celu zwiększenia sprzedaży usługi Data Center. Obserwacja i diagnozowanie tendencji rynkowych. Poszukiwanie nowych klientów, możliwości rynkowych w zakresie sprzedaży usługi Data Center.
  • Realizacja planów i celów krótko-, długoterminowych dotyczących przyjętych założeń strategicznych w zakresie działań handlowych.
  • Rozwój obsługiwanego rynku poprzez aktywną sprzedaż oraz budowanie kontaktów handlowych.
  • Inicjowanie i nawiązywanie kontaktów biznesowych. Aktywne prowadzenie rozmów handlowych, negocjowanie i zawieranie umów z klientami.
  • Rozwijanie relacji biznesowych z klientami poprzez dobrą znajomość oferty, regularny kontakt telefoniczny, bezpośredni oraz online, a także poprzez wiarygodność i profesjonalizm w działaniu.

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Min. 5 letnie doświadczenie w sprzedaży usług związanych z infrastrukturą IT (sprzedaż switch, ruterów, macierzy, serwerów itp.) do klienta biznesowego (B2B) – warunek konieczny.
  • Wysokie kompetencje sprzedażowe potwierdzone sukcesami oraz doświadczenie w rozwoju obsługiwanego rynku.
  • Praktyczna wiedza i umiejętności w zakresie ofertowania, negocjacji i sprzedaży oraz umiejętność w ocenie ewentualnego ryzyka.
  • Inicjatywa w działaniu oraz ukierunkowanie na cel - kreatywność w tworzeniu strategii poszukiwania klientów, ukierunkowanie na odnoszenie sukcesów, na osiąganie coraz lepszych wyników.
  • Umiejętność poszukiwania informacji, spryt i dociekliwość.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania napotkanych trudności.
  • Wykształcenie wyższe oraz zainteresowanie tematyką informatyczną, nowościami, nowinkami technologicznymi oraz chęć ciągłego uczenia się, doskonalenia i poszerzania wiedzy branżowej.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w środowisku międzynarodowym. Biegła znajomość języka będzie stanowiła dodatkowy atut.
  • Prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu.
  • Znajomość pakietu MS Office.

PRACODAWCA OFERUJE:

  • Bezpieczną przyszłość, czyli stabilne zatrudnione w spółce świadczącej usługi Cloudcomputing, które stanowią najsilniej rosnący obszar IT.
  • Wdrożenie oraz przygotowanie do pracy – cykl szkoleniowy z działem technicznym w centrali firmy, materiały dydaktyczne oraz wsparcie przełożonego.
  • Dostęp do ciekawych i zaawansowanych technicznie projektów zarówno w Polsce jak i w Europie, które niejednokrotnie będą dużym wyzwaniem zawodowym.
  • Przyjazne środowisko pracy, nastawione na otwartą komunikację i efektywną pracę bez zbędnych korporacyjnych raportów, procedur i formalności.
  • Samodzielne stanowisko z wysokim poziomem decyzyjności i możliwość realizacji własnych pomysłów.
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie: podstawa + premia.
  • Miejsce pracy: Centrala firmy w Skawinie koło Krakowa lub w Warszawie w oddziale.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B.
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy oraz dobrze skalkulowany system premiowy, a także komfortowe biuro w nowoczesnym budownictwie, kubek aromatycznej kawy na dobry początek dnia, a na dobre zdrowie :) pakiet opieki medycznej.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-02-2022
Wyświetleń: 95