kandydatów

Etat Mobilny Technik Obiektu

Firma: ENGIE Services Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

ENGIE Services Sp. z o. o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych w obiektach biurowych, przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej oraz magazynach logistycznych.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

Mobilny Technik Obiektu
Miejsce pracy: Gliwice
Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie prac konserwacyjnych, bieżących napraw i monitoring stanu technicznego elementów budynków, instalacji wewnętrznych urządzeń oraz infrastruktury zewnętrznej poprzez wykonywanie bieżącej kontroli oraz usuwania stwierdzonych lub zgłoszonych nieprawidłowości funkcjonalnych i technicznych.
  • Doświadczenie w: konserwacji instalacji elektrycznych / gazowych, grzewczych / wentylacyjno-klimatyzacyjnych.
  • Znajomość budowy i obsługi instalacji przeciwpożarowych SAP, DSO.
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera (Word, Excel,).
  • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 m.
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania i obowiązki przypisane do stanowiska:

  • Wykonywanie przeglądów i inspekcji instalacji/urządzeń
  • Wykonywanie drobnych prac złotorączkowych
  • Informowanie o zauważonych usterkach
  • Zwracanie uwagi na zagrożenia pożarowe

Uprawnienia obligatoryjne:

  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP G I E do 1kV
  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP G II E
  • Prawo jazdy kat. B

Dodatkowe uprawnienia:

  • Świadectwo kwalifikacyjne SEP G I E powyżej 1kV
  • Świadectwa kwalifikacyjne SEP G II E i/lub D
  • Uprawnienia do obsługi urządzeń zawierających substancje kontrolowane lub F-gazy
  • Świadectwa kwalifikacyjne SEP G III E i/lub D
  • Uprawnienia na podesty ruchome

Sposób wynagrodzenia

  • Wysokość wynagrodzenia
  • Premie
  • Dodatkowe świadczenia pracownicze (benefity)
  • Ubezpieczenie zdrowotne, grupowe ubezpieczenie na życie, karty multisport
Oferujemy:

Perspektywy rozwoju zawodowego

  • Awanse
  • Szkolenia SEP
  • Inne szkolenia przydatne w pracy typu F-gazy, konserwacja sprzętu ppoż.
  • Szkolenia autoryzacyjne

Kluczowe wartości kandydata istotne dla firmy, kilka wartości podać

  • Sumienność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka kultura osobista

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostępnej TUTAJ.
Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty