kandydatów

Etat Specjalista ds kadr, płac i księgowości

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Sosnowiec

Ogłoszenie numer: 6584031, z dnia 2022-02-23

Klient portalu Praca.pl

Specjalista ds kadr, płac i księgowości

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska

  • Księgowanie dokumentów kosztowych i przychodowych
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych,
  • Uzgadnianie magazynów
  • Bieżące weryfikowanie i uzgadnianie kont,
  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia
  • Dokonywanie rozliczeń kadrowych (wynagrodzenia, urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.)
  • Naliczanie wynagrodzeń i innych świadczeń związanych ze stosunkiem pracy
  • Sporządzanie sprawozdań, deklaracji, formularzy, raportów do instytucji zewnętrznych w szczególności ZUS, PIT, GUS, PFRON
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów kadrowo-płacowych
  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna i dobra znajomość przepisów
  • Znajomość programu -OPTIMA
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w trybie wielozadaniowym
  • Odpowiedzialność, rzetelność, dokładność

Oferujemy

  • Pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Pracę w stale rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia do wykonywanej pracy
  • Szkolenia