kandydatów

Etat Specjalista - elektronik

Firma: Instytut Technik Innowacyjnych EMAG miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 6652719, z dnia 2022-03-07

Jesteśmy jednym z 28 instytutów, tworzących Sieć Badawczą Łukasiewicz – trzecią największą sieć badawczą w Europie. Posiadamy kilkudziesięcioletnią tradycję. Nasze główne obszary działania to informatyka stosowana, informatyka techniczna oraz technologia informacyjna.

To ludzie tworzą firmę, dlatego dążymy do tego, by budować zespół ludzi identyfikujących się  z wizją i misją Łukasiewicz – EMAG, dobrze znających się na swojej specjalności i zaangażowanych w pracę.

Specjalista - elektronik

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Aktywny udział w realizacji prac badawczo-naukowych,
  • Przygotowanie i uruchomienie stanowiska do badania napędów elektrycznych.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe,
  • Doświadczenie w zakresie pracy z silnikami elektrycznymi, przygotowywaniem stanowisk badawczych do badania silników, pracy w zespołach badawczych przy realizacji prac badawczo-rozwojowych,
  • Umiejętność pracy zespołowej.

Pożądane cechy:

  • Samodzielność,
  • Sumienność,
  • Kreatywność,
  • Komunikatywność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość: zagadnień z napędów elektrycznych, maszyn górniczych.

Oferujemy

  • Umowę o pracę,

  • Pracę w instytucie badawczym o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Elastyczne godziny pracy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Udział w szkoleniach,

  • Bogaty pakiet socjalny,

  • Pracowniczy Program Emerytalny,

  • Prywatną opiekę medyczną PZU,

  • Grupowe ubezpieczenie na życie,

  • Przyjazną atmosferę pracy,

  • Stabilność zatrudnienia.