kandydatów

Etat Asystent brokera ubezpieczeniowego

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych miejsce pracy: Mikołów

Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Asystent brokera ubezpieczeniowego
Miejsce pracy: Mikołów
Numer: StPr/21/0558
OBOWIĄZKI:

Bieżące wsparcie brokera w zakresie obsługi procesu ubezpieczeniowego Przygotowanie materiałów do zapytań ofertowych Pomoc w konstruowaniu programów ubezpieczeniowych dla podmiotu gosp. Pozyskiwanie firm do obsługi ubezpieczeniowej przez telefon OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY: Umowa na czas określony ok. 22 m-ce MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY: 43-190 Mikołów PRACA W DNIACH I GODZINACH: Pn-pt 7.30-15.30 (możliwoć pracy w godz. 7.00-15.00 lub 8.00-16.00)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Wykształcenie min. średnie (dowolne). Prawo jazdy kat. B. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem. Biegła obsługa komputera, praca z programami Office.

Miejsce pracy:

Mikołów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Pozostałe oferty pracy w firmie Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 18-03-2022
Wyświetleń: 143