Etat Specjalista ds. Procesu - zespół Advanced Automated Tools

Firma: KPMG miejsce pracy: Katowice

Specjalista ds. Procesu - zespół Advanced Automated Tools
Katowice
Umowa o pracę

Czym zajmuje się zespół?

Jako specjalista w zespole AAT będziesz mieć możliwość pracy nad ciekawymi projektami z obszaru analizy danych biznesowych. Pracujemy zarówno na danych finansowych, HRowych jak i biznesowych, przygotowując zestawienia zarządcze, dashboardy operacyjne oraz analizy finansowe.

Twój zakres obowiązków
  • Analiza wymagań biznesowych odnośnie raportowania i analiz
  • Tworzenie diagramów przepływu danych
  • Tworzenie zestawień, analiz oraz dashboardów
  • Tworzenie dokumentacji
  • Przekazywanie wiedzy pozostałym członkom zespołu
Oczekujemy
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Bardzo dobrej znajomości SQL (tworzenie zapytań, transformacja danych)
  • Dobrej znajomości PowerBI
  • Umiejętności czytelnego prezentowania danych
  • Terminowości

Twoimi dodatkowymi atutami będą:

  • Ciekawość świata
  • Znajomość języka angielskiego
  • Wiedza / doświadczenie w zakresie budowy prostych rozwiązań informatycznych z wykorzystaniem Powershell, Python, etc.
Oferujemy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy przy ciekawych i zróżnicowanych projektach
  • Dajemy możliwość pracy zdalnej
  • Lubimy się i świętujemy wspólne sukcesy, zarówno związane z osiągnięciami firmy, jak i nasze prywatne zwycięstwa
  • Jesteśmy odpowiedzialni społecznie, dlatego możesz angażować się w wolontariat pracowniczy i działania CSR
KPMG Sp. z o.o., Dział Human Resources, ul. Inflancka 4A, 00-189 Warszawa

©2022 KPMG Sp. z o.o., polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i członekglobalnej organizacji KPMG składającej się z niezależnych spółek członkowskichstowarzyszonych z KPMG International Limited, prywatną spółką angielskąz odpowiedzialnością ograniczoną do wysokości gwarancji. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nazwa i logo KPMG są znakami towarowymi używanymi na podstawie licencji przezniezależne firmy członkowskie globalnej organizacji KPMG.