kandydatów

Etat Doradca Handlowy w Salonie Oświetlenia

Firma: ELMAX-HURT Żywicki Sp.j. miejsce pracy: Tychy

Firma ELMAX z siedzibą w Tychach istnieje na rynku nieprzerwanie od 1986 roku prowadząc szerokie usługi skupione wokół branży elektrycznej. Główną gałęzią naszej działalności jest sprzedaż hurtowa i detaliczna artykułów elektrycznych i oświetleniowych. Prowadzimy profesjonalny salon oświetlenia technicznego i dekoracyjnego.

W związku z rozwojem firmy i poszerzeniem oferty, poszukujemy osoby do salonu oświetlenia na stanowisko:

Doradca Handlowy w Salonie Oświetlenia
Miejsce pracy: Tychy
Opis stanowiska:
  • Budowanie kontaktów z biurami projektowymi i architektami
  • Pozyskiwanie nowych klientów do salonu oświetlenia
  • Bezpośrednia sprzedaż i doradztwo
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Tworzenie ekspozycji salonu z zespołem w oparciu o relacje z producentami
  • Kreowanie dobrego wizerunku salonu i firmy
Oczekujemy:
  • Znajomość branży oświetleniowej
  • Doświadczenie w pracy z biurami projektowymi, architektami i klientami
  • Dobra znajomość asortymentu
  • Kreatywność i samodzielności w działaniu
  • Umiejętność projektowania oświetlenia w programie DIALux – mile widziane
  • Język angielski będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, w prężnie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną atmosferę i zespół służący pomocą
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowych umiejętności (budżet na szkolenia)
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od uzyskiwanych wyników
  • Dodatkowe benefity