kandydatów

Etat Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki

Firma: Milimex S.A. miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

MILIMEX S.A. to firma budowlana istniejąca na rynku od ponad 25 lat, zajmująca się budową obiektów handlowych, użyteczności publicznej oraz mieszkalnych. Wykonujemy prace budowlane jako generalny wykonawca "pod klucz".

Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Obowiązki:
  • zarządzanie zamówieniami,
  • kontakt z dostawcami - składanie zamówień, wyjaśnienie niezgodności, prowadzenie procesu reklamacji,
  • negocjacje cenowe z dostawcami,
  • analiza poprawności FV zakupowych, wprowadzenie do systemu,
  • koordynacja terminów dostaw,
  • wprowadzanie produktów na stan magazynowych - uzupełnienie danych w systemie,
  • bieżąca współpraca z innymi działami w firmie.
Wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w obszarze zakupów i logistyce - mile widziane w branży materiałów budowlanych,
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w zakresie współpracy z dostawcami,
  • wykształcenie średnie
  • biegła obsługa komputera w zakresie systemu MS Office,
  • sumienność i dokładność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętności negocjacyjne, asertywność,
  • umiejętność budowania relacji handlowych
  • uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane
Oferujemy:
  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
  • samodzielność w działaniu
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w kreatywnych projektach
  • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole