Etat Montażysta Konstrukcji Aluminiowych (Produkcja okien i drzwi )

Firma: Akrivea Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Ogłoszenie numer: 6769557, z dnia 2022-03-31

Akrivea Sp. z o.o.

Produkcja okien i drzwi aluminiowych

Montażysta Konstrukcji Aluminiowych (Produkcja okien i drzwi )

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

  • Obróbka profili aluminiowych (cięcie, frezowanie, wiercenie, szklenie, składanie gotowych wyrobów)
  • Składanie okien i drzwi na bazie otrzymanej dokumentacji technologicznej
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • Dbałość o porządek w miejscu pracy

Wymagania

  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka)
  • Znajomość podstawowych przyrządów pomiarowych
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe (monter lub  produkcja okien ALU-PCV)
  • Uprawnienia na wózki widłowe i suwnice  (mile widziane)
  • Samodzielność, pracowitość, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatkową premię uzależnioną od wyników pracy
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Szansę uczenia się, wymiany wiedzy i doświadczeń wśród najlepszych
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznym otoczeniu.