kandydatów

Etat Inżynier Spawalnik

Firma: SHINSUNG E&G POLAND sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Ogłoszenie numer: 6783138, z dnia 2022-03-31

Shinsung E&G – Jesteśmy współczesną koreańska firma wchodzącą z przytupem na polski rynek budowlany. Zajmujemy się realizacja nowoczesnych rozwiązań w zakresie budowy i renowacji Dryroomow i Cleanroomow, zajmujemy się Rurowaniem, kanałami oraz innymi realizacjami w ramach budowlanki przemysłowej.

Aktualnie w związku z rozpoczęciem projektu na terenie Dąbrowy Górniczej poszukujemy aktywnie nowych pracowników do naszego zespołu.

Inżynier Spawalnik

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

Firma Shinsung E&G aktualnie wykonująca prace na terenie inwestycji SK Innovation poszukuje Inżyniera spawalnictwa do współpracy w modelu B2B lub umowy o prace.

Zadania:

  • Koordynacja testów spawalniczych

  • Zarządzanie certyfikatami spawalniczymi pracowników,

  • Przygotowywanie i przeprowadzanie inspekcji wraz z dokumentacja na terenie warsztatu zewnętrznego i na budowie,

  • Zarządzanie dostawami potrzebnych materiałów,

  • Zarządzanie dziennikiem spawania,

  • Zarządzanie dokumentacja jakościowa,

  • Współpraca z kierownikami robot oraz działem BHP,

  • Zarządzanie praca podwykonawców,

  • Inne prace stanowiskowe.

Wymagania

  • Znajomości norm PN-EN ISO 3834 oraz PN-EN 1090-1/-2/-3, dyrektywy cisnieniowej

  • Dyplomu IWE/EWE,

  • Umiejętności czytania oraz interpretacji rysunków technicznych pod względem wymagań spawalniczych,

  • Znajomość procesów spawalniczych i zagadnień z jakości,

  • Certyfikatu NDT, VT2/PT2

  • Doświadczenia w pracy na dużych budowach przemysłowych,

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

  • Kontrakt na zasadzie B2B lub umowę o prace,

  • Współprace przy dużej międzynarodowej inwestycji,

  • Wszystkie potrzebne narzędzia i zaplecze socjalne,

  • Wynagrodzenie negocjowane indywidualnie z każdym kandydatem,

  • Praca od kwietnia 2022.