kandydatów

Etat Asystent / Asystentka w dziale handlowym

Firma: Inter Projekt S.A. miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 6784212, z dnia 2022-03-31

Inter Projekt S.A.

Specjalistyczna firma handlowa, oferująca produkty z zakresu informatyki i telekomunikacji jako importer i dystrybutor sprzętu sieci komputerowych firm. Oficjalny dystrybutor wielu marek branży sieciowej w tym: Ubiquiti Networks, MikroTik, Cambium Networks, Netis.

Asystent / Asystentka w dziale handlowym

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

  • wsparcie działu sprzedaży i handlowców w ich bieżącej pracy oraz w przygotowaniu ofert i kompletacji zamówień
  • prowadzenie korespondencji handlowej z kontrahentami
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • współpraca i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
  • wprowadzanie zamówień do systemu

Wymagania

  • znajomość j. angielskiego lub włoskiego w stopniu komunikatywnym
  • obsługa narzędzi pakietu MS Office
  • osoba charakteryzująca się analitycznym myśleniem i dociekliwością, samodzielna w działaniu, systematyczna i dobrze zorganizowana
  • mile widziana znajomość języka włoskiego lub znajomość sprzętu sieci komputerowych, dodatkowym atutem będzie znajomość systemów, Linux, MikroTik, UBNT

Oferujemy

  • elastyczną formę zatrudnienia lub współpracy
  • interesującą i samodzielną pracę w szybko rozwijającej się firmie
  • możliwość pracy z nowoczesnymi technologiami
  • możliwość rozwoju oraz szkolenia
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 31-03-2022
Wyświetleń: 81