kandydatów

Etat Specjalista ds. logistyki i gospodarki magazynowej

Firma: Vista HR miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Historia Vista HR sięga 2008 roku. Od samego początku zajmujemy się kierowaniem procesami rekrutacyjnymi, doradztwem zawodowym oraz prowadzeniem szkoleń z zakresu sprzedaży i obsługi klienta. Specjalizujemy się w branży medycznej, kosmetycznej i motoryzacyjnej. Zapewniamy pełne doradztwo dla kandydatów poszukujących pracy.

Dla klienta z branży oświetleniowej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. logistyki i gospodarki magazynowej
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Opis stanowiska:
  • Obsługa zamówień dla klientów zewnętrznych i wewnętrznych,
  • Pakowanie towaru,
  • Współpraca z firmami kurierskimi,
  • Dbanie o odpowiednią gospodarkę magazynową,
  • Drobne prace serwisowe.
Wymagania:
  • Wykształcenie min średnie,
  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat B,
  • Praktyczna znajomość programów komputerowych,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego mile widziana.
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej Firmie,
  • Umowę o pracę,
  • Motywujący system wynagrodzenia,
  • Pracę w godzinach 8.00 -16.00,
  • Pakiet szkoleń produktowych.
Prosimy pamiętać o dodaniu klauzuli do dokumentów aplikacyjnych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w CV przez firmę Vista HR siedzibą w Bytomiu do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.