kandydatów

Etat Monter urządzeń energetyki odnawialnej

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach miejsce pracy: Gliwice

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Monter urządzeń energetyki odnawialnej
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/0862
OBOWIĄZKI:

Analizowanie dokumentacji projektowej pod kątem adaptacji do istniejących warunków środowiskowych i budowlanych, montowanie etapowe urządzeń i systemów odnawialnych źródeł energii zgodnie z dokumentacją, programowanie i konfigurowanie zamontowanych urządzeń sterujących w instalacji, dobieranie i użytkowanie maszyn, urządzeń, narzędzi i przyrządów kontrolno-pomiarowych stosowanych przy montażu instalacji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

miejsce pracy siedziba pracodawcy ul.Obrońców Pokoju 11, 44-105 Gliwice oraz teren całego kraju według zleceń

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach