kandydatów

Etat Konserwator - Pracownik techniczny

Firma: Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Konserwator - Pracownik techniczny
Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Utrzymywanie dobrego stanu technicznego urządzeń w całym obiekcie
  • Wykonywanie przeglądów i inspekcji urządzeń oraz instalacji budynkowych
  • Przeprowadzanie diagnostyki i napraw systemów elektro energetycznych, wentylacji, klimatyzacji, hydraulicznych
  • Usuwanie awarii, wykonywanie prac remontowych, monitoring mediów
  • Bieżące naprawy „złota rączka”

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie najlepiej o profilu elektrycznym lub doświadczenie w zawodzie i wiedza techniczna
  • dbałość o powierzone mienie
  • kultura osobista
  • Uprawnienia SEP Gr 1 E do 1kV
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Dyspozycyjność

Mile widziane:

  • Uprawnienia SEP Gr 2 i 3
  • Prawo jazdy kat. B
  • Min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • inne certyfikaty i świadectwa

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia i rozwój zawodowy
  • przyjazną atmosferę