kandydatów

Etat Koordynator ds. Transportu

Firma: Grupa Neuca miejsce pracy: Katowice

Koordynator ds. Transportu
miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: KT/04/2022/K

Farmada Transport Sp. z o.o. należy do Grupy NEUCA, która jest liderem rynku w hurtowej dystrybucji farmaceutyków. Specjalizujemy się w transporcie produktów i usług medycznych ratujących życie i zdrowie. Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań. Dzięki temu jakość naszych usług jest oceniana najwyżej na rynku, a praca kierowców staje się prostsza. Dołącz do Nas i twórz z nami przyszłość usług transportowych dla zdrowia. Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Koordynator ds. Transportu

Twój zakres obowiązków:
  • zapewnienie odpowiedniej i sprawnej technicznie floty wraz z wymaganą liczbą kierowców,
  • koordynacja pracy kierowców na podległym terenie,
  • kontrola realizacji zaplanowanych dostaw i odbiorów,
  • rozliczanie usług transportowych,
  • bieżące reagowanie na zmieniające się warunki otoczenia mające wpływ na jakość realizacji usług,
  • inicjowanie działań zmierzających do poprawy jakości serwisu oraz optymalizacji kosztów,
  • analiza raportów, wyciąganie wniosków oraz reagowanie na odchylenia,
  • udział w przygotowaniu rozwiązań transportowych oraz ich wdrażanie,
  • szkolenie kierowców, kontrola i okresowa ocena,
  • współpraca z Działem Sprzedaży i z Centrum Dystrybucji oraz magazynami lokalnymi.
Dołącz do nas jeśli:
  • posiadasz doświadczenie na stanowisku związanym z planowaniem transportu i koordynacją kierowców w firmie transportowej/kurierskiej (dyspozytor, koordynator transportu) lub jesteś absolwentem studiów kierunkowych (logistyka/transport),
  • znasz dobrze pakiet MS Office, w szczególności MS Excel,
  • umiesz rozwiązywać problemy i szybko podejmujesz samodzielne decyzje,
  • potrafisz pracować z danymi operacyjnymi i wyciągać wnioski z ich analizy,
  • charakteryzujesz się konsekwencją w działaniu oraz nastawieniem na realizację wyznaczonych celów,
  • dobrze planujesz i organizujesz pracę własną, cenisz zaangażowanie oraz dokładność w wykonywanych zadaniach,
  • dysponujesz czynnym prawem jazdy kat. B.
Zyskujesz:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • samodzielną i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w zaangażowanym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny pakiet szkoleń,
  • możliwość skorzystania z kafeterii benefitowej.
KIM JESTEŚMY?

Grupa NEUCA to jedna z największych firm medycznych, rozwijająca się w kilku kluczowych obszarach rynku zdrowia. Daje to naszym pracownikom możliwość tworzenia innowacyjnych rozwiązań, poprawiających jakość życia pacjentów.

W całej Polsce jest nas
6 tysięcy.

1/3
leków obecnych w polskich aptekach przeszła przez hurtownie NEUCA

75%
z nas uważa, że w firmie istnieją możliwości zaangażowania się w zadania i projekty pozwalające rozwijać nowe umiejętności