kandydatów

Etat Kucharz - pomocnik szefa kuchni

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie miejsce pracy: Sarnów

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Kucharz - pomocnik szefa kuchni
Miejsce pracy: Sarnów
Numer: StPr/22/0164
OBOWIĄZKI:

Sporządzanie i pomoc przy sporządzaniu różnego rodzaju posiłków z zastosowaniem narzędzi, maszyn i urządzeń. Osoby bez doświadczenia zawodowego są równiez mile widziane - istnieje możliwość przyuczenia. Zadania zawodowe: - obliczanie wartości odżywczej i energetycznej potraw; - pobieranie surowców i półproduktów do produkcji kulinarnych; - zabezpieczanie przed zepsuciem surowców, półproduktów i wyrobów gotowych; - ocena surowców, półproduktów i wyrobów gotowych i właściwe gospodarowanie nimi; - obróbka wstępna surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna); - gastronomiczny rozbiór mięsa różnych zwierząt; - wykonywanie różnymi technikami i metodami - zgodnie z normami surowcowymi - różnych asortymentów potraw z warzyw, owoców i grzybów, mleka i przetworów, jaj, mięsa zwierząt rzeźnych i przetworów mięsnych, dziczyzny, drobiu, ryb oraz potraw z podrobów, potraw półmięsnych i jarskich, wyrobów garmażeryjnych; - posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami przy przygotowywaniu potraw i napojów oraz bieżąca konserwacja tych urządzeń; - wydawanie wyrobów kulinarnych; - utrzymywanie na bieżąco czystości na stanowisku pracy (mycie, wyparzanie, suszenie i polerowanie naczyń oraz sprzętu kuchennego), a także porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych po zakończeniu pracy; - przestrzeganie przepisów bhp i ppoż. obowiązujących w zakładach żywienia zbiorowego; Praca jednozmianowa od godziny 5:00, 6:00 lub 7:00 (8 godzin dziennie) - do ustalenia z pracodawcą. Praca 7 dni w tygodniu. Wynagrodzenie 3010 zł brutto plus atrakcyjny system premiowy (premia regulaminowa, premia uznaniowa, dodatek za wysługę lat, jubileusze itp.). I umowa na czas okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia. Miejsce wykonywania pracy Sarnów ul. Wiejska 104.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie kandydatów dowolne. Mile widziane wykształcenie zawodowe typ: gastronomiczne np. kucharz. Mile widziane jest doświadczenie w pracy na kuchni, ale nie jest konieczne. Istnieje możliwość przyuczenia do wykonywania zawodu. Motywacja do pracy, dyspozycyjność. Książeczka sanepidowska (może być nieaktualna) bądź gotowość do jej wyrobienia.

Miejsce pracy:

Sarnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie