kandydatów

Etat Operator maszyn

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Operator maszyn
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/0693
OBOWIĄZKI:

- Wkładanie elementów gumowych i/lub poliuretanowych do maszyny w celu utworzenia detalu. Wytwarzanie detali wyposażenia wnętrz samochodów. Przygotowywanie półproduktów do wysyłki. Wypełnianie dokumentacji. Wypełnianie tablic technologicznych. Sprawdzanie detali pod względem jakościowym. Wkładanie elementów gumowych i/lub poliuretanowych do maszyny w celu utworzenia detalu. Obróbka detalu z pozostałości. Wykonywanie norm produkcyjnych. Dbanie o czystość stanowiska pracy. Wykonywanie poleceń bezpośredniego przełożonego. - Praca na trzy zmiany: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 + sobota / niedziela.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Sumienność
Uprawnienia: Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań
Uprawnienia: Zdolności manualne
Uprawnienia: Chęć do nauki

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Mile widziane doświadczenie zawodowe w zawodzie Operator urządzeń do formowania wyrobów z tworzyw sztucznych.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach