kandydatów

Etat Technik Serwisu

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Katowice

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży AGD, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Technik Serwisu
Miejsce pracy: Katowice
Zakres obowiązków:
  • dokonywanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych urządzeń AGD na podległym obszarze u klienta , zgodnie otrzymywanymi dyspozycjami,
  • staranne sporządzanie i rozliczanie dziennych dyspozycji pracy,
  • zamawianie części zamiennych według zasad oraz utrzymanie adekwatnego do ilości napraw stanu magazynowego części zamiennych w samochodzie służbowym,
  • bieżące monitorowanie i aktualizacja posiadanego na laptopie oprogramowania do diagnostyki i programowania urządzeń,
  • opracowywanie sprawozdań dot. zauważonych powtarzających się wad technicznych urządzeń,
  • wykonywanie innych zadań związanych z wykonywanym stanowiskiem zleconych przez przełożonego,
  • bezpośrednia sprzedaż akcesoriów do urządzeń oraz informowanie klientów o właściwościach i zastosowaniu tych akcesoriów,
  • promocja urządzeń oraz ewentualna sprzedaż podczas wizyt serwisowych,
  • prowadzenie systematycznej kontroli stanu przydzielonego mobilnego magazynu tzw. Van Stock / inwentaryzacja raz na 30 dni.
Wymagania:
  • doświadczenie w naprawie urządzeń elektronicznych, (mile widziane w branży AGD - w serwisie autoryzowanym),
  • wykształcenie minimum średnie techniczne w dziedzinie elektroniki, elektromechaniki,
  • udokumentowane uprawnienia SEP,
  • zdolności manualne oraz umiejętność skupienia się nad zadaniem oraz przestrzegania procedur,
  • umiejętność testowania, diagnozowania i naprawy urządzeń, umiejętność korzystania z instrukcji serwisowych oraz posługiwania się,
  • schematami elektrycznymi i rysunkami technicznymi,
  • obsługa komputera, pakietów MS Office,
  • łatwość nauki nowych programów i aplikacji,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B.
Dodatkowo:
  • wysoka kultura osobista,
  • rzetelność,
  • otwartość i nastawienie na poszukiwanie rozwiązań,
  • łatwość w nawiązywaniu relacji z klientem oraz z członkami zespołu.
Oferta:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Premia roczna, opieka medyczna, możliwość nauki j. angielskiego, rabat pracowniczy na zakup urządzeń firmy.