kandydatów

Etat Pakowacz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pakowacz
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/0356
OBOWIĄZKI:

bieżąca obsługa maszyn, ustawianie parametrów, pakowanie, sortowanie wyprodukowanych elementów, dbanie o wysoką jakość wykonywanych produktów. Praca na 3 zmiany (5.30-13.30, 13.30-21.30, 21.30-5.30).

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

wykształcenie min. gimnazjalne/podstawowe, duża chęć i motywacja do pracy, dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany, punktualność, sumienność, rzetelność, doświadczenie nie jest wymagane

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 210 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu