kandydatów

Etat Kierownik Odlewni

Firma: NES Global Talent miejsce pracy: Gliwice

Dla Naszego Klienta, działającego w obszarze produkcji i obróbki metali, prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko:

Kierownik Odlewni
Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:
  • współtworzenie i realizacja celów biznesowych podległego Działu zgodnie z założeniami strategicznymi firmy
  • dbałość o zapewnienie realizacji wymogów BHP
  • monitoring wskaźników wydajnościowych i terminowości w cyklu dziennym, tygodniowym, miesięcznym oraz KPI
  • zapewnienie wysokiej jakości realizowanego procesu i produktów
  • nadzór nad  wydajnością podległego obszaru oraz nad terminowym wykonaniem planu produkcyjnego
  • planowanie i kontrola pracy podległego personelu
  • nadzór i inicjowanie projektów optymalizacyjnych w Dziale dotyczących organizacji pracy oraz procesów
  • inspirowanie i inicjowanie nowych form, metod i kierunków działania podległego obszaru
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne;
  • dobra znajomość technologii odlewania ciśnieniowego
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy w środowisku lean manufacturing
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i kierownicze
  • umiejętność zarządzania personelem
  • praktyczne doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych
Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • stabilne zatrudnienie
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, karta sportowa)