kandydatów

Etat Pracownik fizyczny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie miejsce pracy: Będzin

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracownik fizyczny
Miejsce pracy: Będzin
Numer: StPr/22/0390
OBOWIĄZKI:

Praca mobilna, ciężka. Przygotowywanie wyrobów metalowych do galwanizacji, dbanie o stanowisko pracy. Wykonywanie innych czynności zleconych przez pracdawcę, praca skladajaca sie w zespole obcokrajowców. Możliwa również praca w weekend. Miejsce wykonywania pracy: Będzin, Dabrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice. Praca w godz. od 08:00 do 12:00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie kandydatów dowolne. Mile widziane doświadczenie w pracy przy obróbce metali. Mile widziana znakjomość języka ukraińskiego/rosyjskiego

Miejsce pracy:

Będzin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie