kandydatów

Etat Robotnik magazynowy

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach miejsce pracy: Mysłowice

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Robotnik magazynowy
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0205
OBOWIĄZKI:

Przyjmowanie/ wydawanie towarów, kompletowanie/ układanie towarów, prace ze skanerem kodów towarów, obsługa komputera, obsługa systemu zarządzania magazynem VOICE, transport towarów, utrzymywanie porządku i czystości w magazynie, udział w inwentaryzacjach, ponoszenie odpowiedzialności materialnej za powierzone towary i środki. (Na zleceniu nie ma stałego grafiku pracy, magazyn pracuje 24h/dobę .Pracownicy mogą pracować 6-12 godzin dziennie, a w następnym dniu nie mieć zlecenia). Praca również w dni wolne

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą
Uprawnienia: znajomość obsługi skanera magazynowego
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

gotowość do pracy w systemie zadaniowym w tym o porze nocnej i w soboty znajomość z systemem zarządzania magazynem metoda PICK BY VOICE, gotowość do pracy fizycznej, Doświadczenie zawodowe w zawodzie 432103 – magazynier lub 933304 robotnik magazynowy lub pokrewne min. 1 miesiąc

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach