kandydatów

Etat Project manager - kierownik projektu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach miejsce pracy: Mysłowice

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Project manager - kierownik projektu
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0223
OBOWIĄZKI:

1.Funkcja łącznika między Europą a centralą w Chinach 2.Działania obejmujące: -planowanie działań prowadzących do osiągnięcia założonych rezultatów projektu w zaplanowanych ramach czasowych -przeprowadzanie studium wykonalności projektu, w tym opracowanie uzasadnienia biznesowego dla zaplanowanych działań oraz ocenianie ryzyka towarzyszącego realizacji i opracowywanie scenariuszy na wypadek wystąpienia sytuacji nieprzewidywalnych; -planowanie i opracowywanie harmonogramu oraz kosztorysu projektu; -budowanie i zarzadzanie zespołem projektowym raz pełnienie roli lidera; -prowadzenie bieżącego monitoringu postępów realizacji projektu zgodnie z założonymi wskaźnikami realizacji celu i wskaźnikami finansowymi oraz harmonogramem; - bieżące zarządzanie budżetem projektu; -negocjowanie cen i warunków dostaw oraz kupowanie produktów i usług koniecznych do realizacji projektu Praca na jedną zmianę od 08:00-16:00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: chiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Wymagany poziom wykształcenia: średnie techniczne w zakresie Projektowaie mechaniczne, produkcja i automatyzacja Wymagane doświadczenie zawodowe min, 1 rok doświadczenia na tożsamym stanowisku branży produkcji, serwisu, obsługi urządzeń i maszyn wtryskowych (wtryskarek) Bardzo dobra znajomość technologii IMM (Injection Mold Machine)- maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych Miejsce wykonywania pracy : 41-406 Mysłowice, ul. Katowicka 72 Wymagana znajomość języka chińskiego biegle (również język techniczny) w mowie i piśmie oraz języka angielskiego komunikatywnie (również język techniczny) w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach