kandydatów

Etat Młodszy specjalista ds. e-commerce

Firma: BogiGolf Spółka Cywilna miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 6884682, z dnia 2022-04-20

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu do gry w golfa. Na rynku działamy nieprzerwanie od 2004 roku. Nasza oferta obejmuje szeroki wybór sprzętu golfowego: od kompletnych zestawów kijów golfowych, przez wózki, torby, piłki golfowe i pozostałe akcesoria dla golfistów. Jesteśmy pierwszym w Europie Środkowo-Wschodniej centrum fittingowym zaliczającym się do zacnego i nielicznego jak dotąd grona: Mizuno Performance Fitting Center.

Młodszy specjalista ds. e-commerce

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • Realizacja działań SEO dla sklepu i stron internetowych,

  • dbanie o jak najlepszą prezentację produktów w sklepie internetowym oraz w marketplace (m.in. Allegro),

  • tworzenie tekstów na potrzeby kampanii internetowych z uwzględnieniem zasad SEO,

  • monitorowanie rynku, działań konkurencji oraz trendów w obszarze e-commerce,

  • przygotowywanie wytycznych dla copywriterów,

  • realizacja strategii rozwoju kanału e-commerce.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w organizacji sprzedaży internetowej,

  • praktyczna wiedzy, znajomość najnowszych trendów i nowinek e-commerce

  • nastawienie na realizację celów biznesowych

  • znajomość i zrozumienie mechanizmów funkcjonowania SEO/SEM oraz kampanii w Social Media oraz zasad UX/UI,

  • podstawowa znajomość HTML oraz CSS,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość angielskiego na poziomie średniozaawansowanym,

  • wiedza lub umiejętności z zakresu gry w golfa będą atutem, ale nie są wymagane, ponieważ gwarantujemy podstawowe szkolenie teoretyczne.

Oferujemy

  • szkolenia oraz szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży
  • stabilność zatrudnienia
  • dobrą atmosferę pracy