kandydatów

Etat Pakowacz ręczny

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu miejsce pracy: Sosnowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pakowacz ręczny
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/0548
OBOWIĄZKI:

Kompletowanie, pakowanie wyrobów do odpowiednich kartonowych opakowań według przyjętych standardów, układanie zapakowanych kartonów według obowiązujących przy danym zleceniu wymogów, zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem, sprzątanie/segregowanie kartonów, utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy, praca od poniedziałku do soboty w godzinach: 5.00-13.00, 13.00-21.00, wynagrodzenie godzinowe brutto.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

umiejętność obsługi wózka elektrycznego, umiejętność obsługi skanera, minimum 2 miesiące doświadczenia na danym stanowisku, dyspozycyjność – praca zmianowa predyspozycje do ciężkiej pracy fizycznej, zdolności manualne, cierpliwość, współpraca grupowa, bardzo mile widziana podstawowa znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego. W przypadku kandydatów z Ukrainy min. podstawowa znajomość języka polskiego.

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu