kandydatów

Etat Kierownik robót / kontraktu

Firma: SARINŻ sp. z o.o. miejsce pracy: Jaworzno

Sarinż Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwem z 7-letnim doświadczeniem zajmującym się przebudową i rewitalizacją obiektów inżynieryjnych. W ramach świadczonych przez nas usług z sektora infrastruktury drogowo - kolejowej zajmujemy się profesjonalną modernizacją wiaduktów, mostów, przepustów, kładek dla pieszych, przejść podziemnych, estakad, murów oporowych  oraz wielu innych - mniejszych i większych inwestycji. Swoje sukcesy zawdzięczamy przede wszystkim sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik robót / kontraktu
Miejsce pracy: Jaworzno

Kluczowe zadania na stanowisku:
  • Nadzór nad realizacją robót budowlanych zgodnie z dokumentacją projektową i przepisami prawa budowlanego
  • Ofertowanie oraz uczestnictwo w negocjacjach z podwykonawcami
  • Koordynacja, nadzór oraz rozliczanie pracy podwykonawców
  • Raportowanie postępów prac
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • Obsługa dokumentacji technicznej i projektowej
  • Sprawdzenie prawidłowości certyfikatów i świadectw wystawionych przez producentów oraz ich zgodności z wymogami prawa
  • Prowadzenie archiwum dokumentacji technicznej, odbiorowej oraz korespondencji; sprawdzenie i potwierdzenie zgodności dokumentacji powykonawczej z wykonanym obiektem, kompletności dokumentacji odbiorowej
  • Prace biurowe konieczne do wykonania wszystkich powyższych zadań
  • Zarządzanie harmonogramem inwestycji
  • Przygotowanie kompletnej dokumentacji sprzedażowej
 Od kandydata oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Uprawnień budowlanych wykonawczych bez ograniczeń w specjalności inżynieryjnej drogowej lub mostowej
  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w kierowaniu robotami na stanowisku kierownika robót/budowy w rozumieniu ustawy Prawo budowlane na robotach związanych z Budową/ Przebudową wiaduktów drogowych/ kolejowych, przy czym przynajmniej jedna z inwestycji był realizowana w oparciu o FIDIC
  • Doświadczenia we współpracy z podwykonawcami
  • Dobrej znajomości prawa budowlanego i przepisów BHP
  • Bieżącego monitorowania budżetu w trakcie trwania budowy
  • Dbałości o terminowość oraz wysoką jakość realizacji pod względem technicznym jaki i ekonomicznym
  • Praktycznej znajomości MS Office, MS Project oraz AutoCAD
  • Odpowiedzialności i zaangażowania
  • Prawa jazdy kat. B
  • Samodzielności oraz inicjatywy
Pracownikom oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samochód służbowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez  udział w ciekawych realizacjach
  • Pracę w młodym zespole
  • Zakwaterowanie przy realizacji kontraktu

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 26-04-2022
Wyświetleń: 99