kandydatów

Etat Kierowca kat. C / C+E

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Wieszowa

Ogłoszenie numer: 6935565, z dnia 2022-04-29

Klient portalu Praca.pl

Firma działa na polskim rynku od 1995 roku. Jej korzenie sięgają Gospodarstwa Rolnego, które zajmowało się hodowlą indyka rzeźnego, a z czasem rozpoczęło indywidualny ubój i hurtową sprzedaż elementów indyczych. Dynamiczny rozwój Gospodarstwa Rolnego doprowadził do wyodrębnienia się firmy jako samodzielnej ubojni, która w chwili obecnej dzięki swej determinacji prężnie działa na rynku ciągle rozwijając się i bogacąc o nowe doświadczenia. Firma posiada fermy, gdzie hodowane są indyki i rzeźne dla własnych potrzeb. Rozpoczynając swą działalność firma liczyła się z istniejącą konkurencją oraz koniecznością ciągłych inwestycji mających na celu w jak najwyższym stopniu zaspokojenie potrzeb swych odbiorców. Sukcesem ogromnych nakładów inwestycyjnych dla naszego przedsiębiorstwa było otrzymanie decyzji z dnia 1 lipca 2004 roku Państwowego Lekarza Weterynarii w Tarnowskich Górach dotyczącej pozwolenia na handel na rynki państw członkowskich Unii Europejskiej.

Kierowca kat. C / C+E

Miejsce pracy: Wieszowa

Opis stanowiska

  • Dostarczanie towaru samochodem typu chłodnia
  • Samodzielny rozładunek towaru
  • Dbanie o dokumentację
  • Przestrzeganie czasu pracy i jazdy
  • Dbanie o wizerunek firm

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kierowcy min 1 rok
  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E
  • Karta kierowcy
  • Książeczka sanitarna
  • Predyspozycje do jazdy w nocy
  • Znajomość przepisów dot. czasu pracy kierowcy i stosowanie ich w praktyce
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Praca w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne zarobki
  • Ubezpieczenie na życie i opiekę lekarską - gratis