kandydatów

Etat Ślusarz / Spawacz

Firma: KOOPERACJA POLKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ miejsce pracy: Mikołów

Ogłoszenie numer: 6951432, z dnia 2022-05-05

Kooperacja „POLKO” Sp. z o.o. została założona w 1988 roku. Zakres działalności obejmuje prace badawcze, projekty, wdrożenia i serwis nowoczesnych technologii w zakresie aplikacji urządzeń transportu pneumatycznego w ekologicznych procesach technologicznych.
Kooperacja POLKO realizuje linie magazynowania transportu, dozowania, mieszania i pakowania materiałów sypkich.
Urządzenia dostarczane są „pod klucz” z pełnym wyposażeniem w układy automatycznego sterowania wraz z wizualizacją procesu, dostosowane do pracy z układami nadrzędnymi.
Firma od lat współpracuje z uczelniami prowadząc w sposób ciągły optymalizację rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych. Na bazie wspólnych opracowań i własnych patentów wybudowano ponad 250 instalacji transportu materiałów sypkich.

Ślusarz / Spawacz

Miejsce pracy: Mikołów

Opis stanowiska

Prefabrykacja konstrukcji stalowych, elementów rurociągów, montaż armatury zbiorników ciśnieniowych, prace montażowe i serwisowe na obiekcie klienta

Wymagania

  • umiejętność spawania MIG/MAG
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • doświadczenie w montażu konstrukcji i rurociągów spawanych
  • uprawnienia spawalnicze mile widziane
  • dyspozycyjność
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat
  • stabilność zatrudnienia
  • odpowiednie kursy energetyczne
    możliwość zdobycia uprawnień SEP i spawalniczych

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 05-05-2022
Wyświetleń: 85