kandydatów

Etat Specjalista w obszarze Wsparcia Klienta

Firma: DB Cargo Polska S.A. miejsce pracy: Zabrze

Specjalista w obszarze Wsparcia Klienta

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.

DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w Zabrzu w obszarze wsparcia klienta.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie nadzoru nad gospodarką wagonową w obszarze sprzedaży
  • Współpraca z koordynatorem ds. wagonów celem tworzenia zapotrzebowania wagonowego na podstawie planów sprzedaży i prognoz sprzedażowych
  • Współpraca z koordynatorem ds. wagonów w sprawie bieżącego monitoringu wykorzystania wagonów
  • Współpraca z działem Asset Management w zakresie zamówień wagonowych i rozwoju floty
  • Koordynacja w zapewnieniu zgodności i standaryzacji lokalnych procedur w Pionie Sprzedaży z wymaganiami obowiązującymi w grupie z koncernowymi wymaganiami
  • Koordynacja rozwoju i wdrożenia ogólnych zasad, procesów, wytycznych oraz regulacji w obszarze Sprzedaży
  • Udział i koordynacja działań lokalnych w centralnych projektach dotyczących obecnych oraz przyszłych systemów i rozwiązań informatycznych dotyczących Sprzedaży
  • Nadzór nad Regulaminem Przewozów Towarowych oraz Taryfą Towarową
  • Koordynacja zadań w zakresie prowadzonych lokalnych projektów dotyczących Sprzedaży
  • Koordynacja przeprowadzanych w Pionie Sprzedaży audytów oraz udział w lokalnych audytach

Profil kandydata

  • Wyksztalcenie wyższe - preferowane z zakresu logistyki lub zarządzania
  • Doświadczenie w zakresie projektowania procesów lub gospodarki zasobowej
  • Umiejętności analityczne i logicznego myślenia
  • Znajomość zagadnień za zakresu budowania i zarządzania procesami w organizacji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym MS Excel
  • Umiejętność upraszczania i automatyzowania czynności
  • Otwartość i komunikatywność
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość j. niemieckiego mile widziana

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Dofinansowanie do studiów oraz nauki języków obcych
  • Pakiet Medicover Sport
  • Prywatna opieka medyczna (LUX MED)
  • Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół" i kolonii dla dzieci