kandydatów

Etat Pracownik produkcji ogrodniczej - rozsady

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie miejsce pracy: Sarnów

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracownik produkcji ogrodniczej - rozsady
Miejsce pracy: Sarnów
Numer: StPr/22/0521
OBOWIĄZKI:

PRACE NA SZKLARNI W TYM M.IN: ZBIÓR, SORTOWANIE, PIELĘGNACJA ROŚLIN, LIKWIDACJA PLANTACJI, PRODUKCJA ROZSADY, PRZYGOTOWYWANIE PLANTACJI POD ZASIEW, PRACE PORZĄDKOWE NA SZKALRNI.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: doświadczenie w pracy w zespole
Uprawnienia: chęć do pracy

Wymagania inne:

ZNAJOMOŚĆ I ROZPOZNAWANIE GLEBY, WYKONYWANIE SPECJALISTYCZNYCH ZABIEGÓW I PIELĘGNACJA GLEBY, UZDOLNIENIA MANUALNE, ZAKŁADANIE I PIELĘGNOWANIE UPRAW, podstawowa znajomość rolnictwa i ogrodnictwa, PRZYSTOSOWANIE SIĘ DO WYSOKIEJ TEMPERATURY, WYSOKIEJ, WILGOTNOŚCI POWIETRZA ORAZ DO WYSTĘPOWANIA CHEMICZNYCH ŚRODKÓW OCHRONY ROŚLIN. UZDOLNIENIA TECHNICZNE. WYKONYWANIE ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH I OCHRONNYCH.

Miejsce pracy:

Sarnów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie