kandydatów

Etat Kontroler finansowy

Firma: Milimex S.A. miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Jesteśmy firmą budowlaną, która oferuje swoje usługi na polskim rynku od 27 lat. Działamy jako Generalny Wykonawca na terenie województwa Śląskiego, wykonujemy obiekty przemysłowe, użyteczności publicznej, pracujemy również na obiektach zabytkowych. Współpracujemy z inwestorami prywatnymi jak również publicznymi. W swojej ofercie wykonujemy obiekty „pod klucz” jak i „zaprojektuj-wybuduj”.

Kontroler finansowy
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość pakietu MS Office; w szczególności MS Excel na poziomie bardzo dobrym
  • Znajomość prawa w zakresie rachunkowości i sprawozdawczości finansowej
  • Znajomość zagadnień związanych z rozliczaniem usług/kontraktów długoterminowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży budowlanej min. 7 lat
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Zaangażowanie w pracę i otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Terminowość wykonywania powierzonych zadań oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność pracy z dużą ilością rozproszonych danych
  • Szeroka wiedza biznesowa
Mile widziane:
  • Doświadczenie w audycie
  • Znajomość programu ERP Symfonia
Obowiązki:
  • Wspomaganie kadry zarządzającej
  • Monitorowanie i planowanie płynności finansowej
  • Optymalizowanie kosztów, analizowanie rentowności
  • Wspomaganie księgowości (tworzenie kalkulacji, naliczanie odchyleń, tworzenie rezerw, rozliczanie dotacji, konsolidowanie sprawozdań)
  • Opracowywanie prognoz, planów, strategii i budżetów wraz z kontrolą ich realizacji
  • Planowanie i kontrolowanie działań inwestycyjnych
  • Samodzielność i zaangażowanie w powierzone projekty
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do prezentowanych kompetencji
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Interesującą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjazną oraz partnerską atmosferę w pracy,