kandydatów

Etat Grafik Komputerowy

Firma: Hanipol f.h. Arkadiusz Hanik miejsce pracy: Sosnowiec

Ogłoszenie numer: 7034622, z dnia 2022-05-20

Hanipol F.H. od ponad 30 lat zajmuje się importem, produkcją i sprzedażą upominków i art. dekoracji wnętrz. Współpracujemy z hurtowniami, sklepami i agencjami reklamowymi na całym świecie.

Grafik Komputerowy

Miejsce pracy: Sosnowiec

Opis stanowiska

Poszukujemy Grafika komputerowego do pracy nad projektami wewnątrz firmy.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie tworzyć nowe wzory produktów oraz opakowań,
przygotowywać materiały reklamowe, obrabiać zdjęcia produktowe a także obierać kierunek
wzornictwa naszej marki porcelany i upominków.

Praca w formule home-office nie jest możliwa.

Jedynie w naszym studiu graficznym: poniedziałek - piątek 8:00-16:00

Wymagania

  • Zmysł artystyczny.
  • Biegła znajomość środowiska Photoshop oraz Corel Draw (obydwa programy są niezbędne).
  • Samodzielność, umiejętność organizacji pracy.
  • Dynamizm i kreatywność.
  • Ambicja i zaangażowanie.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub wykształcenie kierunkowe.
  • Mile widziane przesłanie portfolio swoich prac graficznych.

Oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, po okresie próbnym (na umowie zlecenie).
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Prywatną służbę zdrowia Medicover.
  • Komfortowe warunki pracy w studiu graficznym.
  • Pracę na wysokiej klasy sprzęcie.
  • Wynagrodzenie w przedziale 4000-6000zł brutto w zależności od kompetencji.