kandydatów

Etat Asystent ds. administracji

Firma: ESA logistika miejsce pracy: Gliwice

ESA logistika to jeden z czołowych operatorów logistycznych, prężnie działający w obszarze Europy Środkowo-Wschodniej (Czechy, Słowacja, Polska). Aktualnie, Grupa ESA logsitika zatrudnia ponad 1 500 pracowników. Naszą misją jest zaspokojenie potrzeb naszych Klientów. Chcemy zapewnić im usługi, najlepiej skrojone do specyfiki ich firmy i branży. Najważniejsza jest dla nas efektywność działania, jakość usług i ciągłe doskonaleniePodsumowaniem tego podejścia jest nasz slogan: OUR TEAM FOR YOUR EFFICIENCY.

Aby to wszystko osiągnąć pracujemy zespołowo: wspólnie triumfujemy, ale też dzielimy się zadaniami i odpowiedzialnością. Stawiamy na rozwój pracowników i ekspansję globalną.

Logistyka jest sportem drużynowym – sukces naszej firmy nie byłby możliwy bez grona ekspertów, którzy nie boją się realizować swoich pomysłów, by osiągnąć wspólny cel.

Chcesz być częścią zespołu ESA logistika? Prześlij swoje CV!

Asystent ds. administracji
Miejsce pracy: Gliwice
TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • Czuwanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów transportowych: obsługa poczty przychodzącej, weryfikacja dokumentów transportowych (również faktur) i ich dokumentacja, dystrybucja, wprowadzanie danych do systemu, wysyłanie dokumentów do klienta
  • Wsparcie działu administracyjnego w kontaktach z Klientem w przypadku konieczności uzupełnienia braków w dokumentach
  • Realizacja powierzonych obowiązków zgodnie z instrukcjami BHP i Ppoż., regulacjami prawnymi oraz wewnętrznymi procedurami
  • Wdrażanie usprawnień w zakresie funkcjonowania działu
  • Realizacja innych zadań wyznaczonych przez przełożonego związanych z pełnionym stanowiskiem
NASZE WYMAGANIA
  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy biurowej, szczególnie związane z wprowadzeniem i weryfikacją danych/dokumentów lub z pracą w księgowości
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym ale pozwalającym na podstawową komunikację zawodową (min. A2)
TO OFERUJEMY
  • Bezpieczne i stabilne warunki pełnoetatowej pracy w ramach umowy o pracę w systemie 1 zmianowym; umowa o pracę w pełny wymiarze czasu pracy wstępnie na 3 miesięczny okres próbny chociaż naszą intencją jest długofalowa współpraca
  • Benefity tj. opieka medyczna, prawna, grupowe ubezpieczenie WARTA oraz dofinansowanie do urlopu i karty sportowej Medicover, karta przedpłacona z okazji świąt BN w ramach ZFŚS
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy między 7:00 – 9:00
  • Premię uznaniową wypłacaną miesięcznie po okresie próbnym
  • Współtworzenia organizacji i możliwość awansu w raz z jej rozwojem
  • Możliwość udziału w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
Drogi Kandydacie, dziękujemy za zainteresowanie naszym ogłoszeniem. Prosimy o dołączenie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego” a w przypadku Twojego zainteresowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi, prosimy o dodatkowe umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych”.

oraz informujemy, że:

- wysyłając swoje dokumenty aplikacyjne, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w tych dokumentach aplikacyjnych, w celu udziału w prowadzonym procesie rekrutacyjnym, a w przypadku zainteresowania, również w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

- masz prawo w dowolnym momencie wycofać swoją zgodę, kierując informację o jej wycofaniu do na adres e-mail szczygiel.angelika@esa-logistics.eu. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

- Administratorem Twoich danych osobowych jest ESA s. r.o. Sp. zo.o. Oddział w Polsce (dalej „Administrator”). Z Administratorem można się skontaktować przy pomocy adresu e-mail szczygiel.angelika@esa-logistics.eu

- Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia przez Administratora procesów rekrutacyjnych i są one przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Ciebie zgoda (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

- do Twoich danych będą mieć dostęp nasi pracownicy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (np. usługi IT i wsparcia technicznego), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki związane z procesem rekrutacji.

- Twoje dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub na poczet przyszłych procesów rekrutacyjnych w przypadku wyrażenia twojej zgody

- Twoje dane nie będą przekazywane do podmiotu i/lub państwa trzeciego

Przysługuje Ci prawo do:
- żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
- cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem,
- wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie (00-193), ul. Stawki 2.

Podanie danych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem wzięcia udziału w prowadzonym procesie rekrutacji. Brak zgody na przetwarzanie danych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacji.

Zapewniamy, że twoje dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.