Etat Młodszy specjalista ds. obsługi klienta w sklepie internetowym

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Młodszy specjalista ds. obsługi klienta w sklepie internetowym
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/0399
OBOWIĄZKI:
Obsługa zamówień w sklepie internetowym. Składanie zamówień na towar u dostawców (związane ze sklepem internetowym). Odpowiadanie na maile. Obsługa telefoniczna. Inne obowiązki zlecone przez przełożonego związane ze sklepem internetowym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

wykształcenie średnie, biegła obsługa komputera, podstawowa znajomość prostych programów graficznych, mile widziana znajomość HTML, mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

3 300 - 5 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu