kandydatów

Etat Masażysta / masażystka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Masażysta / masażystka
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/1545
OBOWIĄZKI:
- Wykonywanie orientalnych balijskich masaży. Wykonywanie masaży refleksologii stóp. Wykonywanie masaży Shiatsu. Wykonywanie masaży ajurvedyjskich. Wykonywanie specjalistycznych masaży przeznaczonych dla kobiet w ciąży. Wykonywanie masaży gorącymi kamieniami.- Godziny Pracy: 9:00-17:00 + soboty.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: Brak. Mile widziane wykształcenie średnie. Wymagane doświadczenie w wykonywaniu masaży z następującymi uprawnieniami: tradycyjny masaż balijski, masaż ajurvedyjski, specjalistyczny masaż dla kobiet w ciąży, refleksologia stóp, masaż gorącymi kamieniami, masaż Shiatsu. Wymagane uprawnienia potwierdzone certyfikatem lub zaświadczeniem kursy i szkolenia z zakresu: tradycyjnego masażu balijskiego, masażu ajurvedyjskiego, specjalistycznego masażu dla kobiet w ciąży, refleksologii stóp, masażu gorącymi kamieniami, masażu Shiatsu.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach