kandydatów

Etat Ajent

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 7034223, z dnia 2022-05-23

Klient portalu Praca.pl

Ogólnopolska Sieć Handlowa poszukuje aktualnie osoby z doświadczeniem na stanowisko:

Ajent

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

  • Prowadzenie sklepu ogólnospożywczego w ramach działalności gospodarczej zgodnie ze standardami firmy
  • Koordynowanie działań związanych z bieżącym funkcjonowaniem
  • Dbanie o właściwą ekspozycję towaru
  • Dbanie o prawidłową gospodarkę magazynowo - towarową
  • Zapewnienie personelu i obsługi kasy fiskalnej
  • Raportowanie zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania

  • Znajomość branży spożywczej
  • Doświadczenie na stanowisku w sklepie spożywczym
  • Przedsiębiorczość i nastawienie na sukces
  • Prowadzenie działalności gospodarczej lub gotowość do jej założenia
  • Samodzielność i motywacja do prowadzenia sklepu
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Nastawienie na realizację celów biznesowych
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Atrakcyjne, miesięczne wynagrodzenie
  • Brak konieczności wkładu własnego
  • Prosperujący i w pełni zatowarowany sklep w dobrej lokalizacji
  • Wypracowany koncept sprzedaży oparty na wieloletnim doświadczeniu
  • Doskonale dobrany asortyment
  • Elastyczne godziny pracy
  • Rozwój zawodowy i osobisty
  • Cykliczne szkolenia oraz wsparcie biznesowe
  • Pomoc i wsparcie na każdym etapie prowadzenia sklepu
  • Możliwość skorzystania z pakietu socjalnego