kandydatów

Etat Opiekun osoby starszej-opiekun seniora

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Opiekun osoby starszej-opiekun seniora
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/0251
OBOWIĄZKI:

pomoc w czynnościach dnia codziennego, pomoc w utrzymaniu higieny i pielęgnacji, pomoc w przygotowaniu zajęć dla seniorów, aktywizacja seniorów i organizacja czasu wolnego, utrzymanie i dbanie o porządek na terenie domu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziane kwalifikacje związane z :terapia zajęciowa, arteterapia, pielęgniarka, opiekun medyczny. Przydatne cechy: empatia i cierpliwość. Mile widziany j. ukraiński.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach