kandydatów

Etat Administrator egzaminu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach miejsce pracy: Tychy

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Administrator egzaminu
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/22/0787
OBOWIĄZKI:

Przeprowadzanie egzaminów - rozdanie arkuszy egzaminacyjnych, nadzór nad uczestnikami, zebranie arkuszy, zabezpieczenie i zwrot do biura egzaminacyjnego. Praca polega na wyjazdach na sesje egzaminacyjne po szkoleniach zawodowych. Sesje trwają od 30 minut do 3 godzin. Teren województwa, ale głównie Katowice, Mysłowice, Gliwice, Zabrze. Dodatkowo praca w biurze w zakresie przygotowania - wydruku arkuszy egzaminacyjnych, archiwizacji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: Wysoko rozwinięty poziom komunikacji interpersonalnej
Uprawnienia: brak wady wymowy

Wymagania inne:

Wykształcenie pomaturalne/policealne, prawo jazdy kat. B (czynna umiejętność prowadzenia samochodu), Umiejętność poprawnej wymowy, wysoko rozwinięty poziom komunikacji interpersonalnej, brak lęku przed wystąpieniem publicznym (grupa egzaminacyjna kilkanaście osób), umiejętność obsługi smartphone (zdjęcia, wysłanie maila)

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach