kandydatów

Etat Koordynator działu księgowości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Koordynator działu księgowości
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/0595
OBOWIĄZKI:

Koordynacja i organizacja prac zespołu działu księgowości biura rachunkowego w Zabrzu. Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa rachunkowego i podatkowego. Zamykanie miesięcznych i rocznych okresów księgowych. Sporządzanie sprawozdań finansowych, raportów i deklaracji. Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (w szczególności US, ZUS, GUS, Bank). Nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych VAT, CIT, PIT.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: ekonomia, rachunkowość
Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Internetu, Pakiet Office (WORD, EXCEL)

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe (ekonomia, rachunkowość), biegła obsługa komputera, Internetu, Pakiet Office (WORD, EXCEL), 3 lata doświadczenia

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu