kandydatów

Etat Ekspert ds. globalnej strategii zaległości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Ekspert ds. globalnej strategii zaległości
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/1570
OBOWIĄZKI:

- Ekspert ds. globalnej strategii ds. zaległości będzie odpowiedzialny za komunikację między kluczowymi interesariuszami w zespole łańcucha dostaw, w tym za bezpośrednią współpracę z planowaniem materiałów OES i operacjami produkcyjnymi w celu proaktywnego zarządzania zaległościami na poziomie produktu w celu poprawy dostępności produktów i dotrzymania wymaganych przez klienta terminów i przyspieszenia żądania. Rola jest częścią Globalnej Organizacji Priorytetowej w ramach OES. Ekspert ds. globalnej strategii ds. zaległości będzie miał szeroki zakres obowiązków, w tym zarządzanie backlogiem produktów na całym świecie. Obejmuje to przeglądanie i ustalanie priorytetów zamówień, reagowanie na przyspieszenie lub żądania poprawy dostawy (DIR) złożone przez klientów, dystrybutorów i interesariuszy wewnętrznych. Osoba ta będzie podlegać bezpośrednio przełożonemu ds. obsługi klienta i oczekuje się, że będzie działać w tej roli jako ekspert w danej dziedzinie. - Godziny Pracy: 9:00-17:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Komunikatywność

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe (minimum licencjat). Wymagane minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w środowisku międzynarodowym. Wymagana umiejętność rozwiązywania problemów klientów. Umiejętność zarządzania projektami. Wymagana jest znajomość pakietu MS Office. Umiejętność analizowania, planowania, wdrażania rozwoju i doskonalenia procesów w celu globalnej eskalacji dostaw produktów. Umiejętność audytu dostaw przychodzących i wychodzących. Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu min. B2 (certyfikat językowy nie jest wymagany). Wymagana wszechstronna wiedza z zakresu łańcucha dostaw, planowania materiałów i logistyki.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach