kandydatów

Etat Młodszy menadżer

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Młodszy menadżer
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/1438
OBOWIĄZKI:

- Zarządzanie restauracją McDonald's i koordynacja pracy podległych pracowników. Ponoszenie odpowiedzialności za powierzone mienie. Kierowanie zespołem parowników na obszarach restauracji, w tym obszar produkcji, obszar sprzedaży, zaplecze, sala restauracyjna i teren zewnętrzny. Wykonywanie i nadzorowanie czynności związanych z obrotem gotówką. Sporządzanie raportów dotyczących działalności operacyjnej restauracji. Obsługa poszczególnych stanowisk pracy w restauracji w razie potrzeby. Wypełnianie wszystkich zleconych przez pracodawcę zadań w zakresie objętym rodzajem powierzonej pracy. - Praca w równoważnym systemie czasu pracy w godzinach: 6:00-6:00 oraz w soboty, niedziele, święta. Praca według grafiku z zachowaniem prawa do dni wolnych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. średnie. Wymagane doświadczenie zawodowe min. 6 miesięcy na stanowisku pracownika restauracji. Wymagana aktualna książeczka sanepidu.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 23,8 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach