kandydatów

Etat Pracownik obsługi sklepu

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Pracownik obsługi sklepu
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/0199
OBOWIĄZKI:

POWER (wiek -30) - zaopatrywanie w towar działu sprzedaży w tym dostarczanie towaru z magazynu, - zgłaszanie kierownikowi braków w towarze, uszkodzeń w opakoaniu, - transportowanie towarów wewnątrz sklepu, - obsługiwanie stosowanych narzędzi i urządzeń z zachowaniem przestrzegania instrukcji eksploatacji, w tym: komputera, drukarki/skanera, drabiny, wózka - wykonywanie drobnych czynności porządkowych na terenie sklepu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania dodatkowe:

Uprawnienia: obsługa programów graficznych
Uprawnienia: umiejętność sprzedaży produktów i usług

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej