kandydatów

Etat Magazynier

Firma: HYDAC Sp. z o.o. miejsce pracy: Mikołów

HYDAC lider na rynku hydrauliki siłowej, w związku z intensywnym rozwojem firmy w Polsce przyjmie osobę na stanowisko:

Magazynier

Oferujemy:
  • interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia i wsparcie techniczne.
Zadania:
  • przyjmowanie materiałów do magazynu,
  • rozładunek, załadunek aut,
  • kontrola ilościowa i jakościowa towaru,
  • wydawanie towaru zgodnie z dokumentami WZ, MM,
  • przygotowywanie, przekazywanie informacji o stanie magazynowym,
  • nadzór towarów znajdujących się na magazynie,
  • przygotowywanie magazynu do inwentaryzacji.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie, mile widziani studenci studiów zaocznych kierunków logistycznych,
  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia na wózek widłowy,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi systemu SAP,
  • umiejętności interpersonalne oraz analityczne i planistyczne,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz dokładność i skrupulatność,
  • lojalność, uczciwość, zaangażowanie i odpowiedzialność.

Miejsce pracy: Mikołów

Prosimy również o dodanie klauzuli zgody
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz. Urz. UE L 119 z dnia 04.05.2016r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej rekrutacji.

Dodatkowo prosimy o zapoznanie się z naszymi wytycznymi dotyczącymi postępowania z Państwa danymi osobowymi, które znajdują się na stronie https://www.hydac.com/privacy