kandydatów

Etat Opiekun – usługi prywatne w domu pacjenta

Firma: BetaMed S.A. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 7080921, z dnia 2022-05-31

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach pielęgniarskich dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 90 oddziałach na terenie 11 województw. Naszym największym atutem jest wiara w sens i misję prowadzonej opieki nad pacjentem, o którego troszczymy się zawsze najlepiej jak potrafimy.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Opiekun – usługi prywatne w domu pacjenta

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • realizacja zamówionych świadczeń opiekuńczych w domu pacjenta
  • wykonywanie niezbędnych czynności na rzecz pacjenta
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji dotyczącej realizowanych usług

Wymagania

  • wykształcenie o profilu: opiekun medyczny lub pokrewne
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • wysoka kultura osobista
  • czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • doświadczenie w zawodzie opiekuna medycznego

Oferujemy

  • umowę zlecenie
  • pracę o charakterze dorywczym w zależności od dyspozycyjności kandydata i ilości zleceń