kandydatów

Etat Księgowa / Księgowy

Firma: GONG Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 7097820, z dnia 2022-06-02

GONG jest agencją kreatywną, specjalizującą się w kompleksowych rozwiązaniach już od 2001r. Jednocześnie jesteśmy centrum kompetencyjnym w ramach międzynarodowej sieci agencji. Współpracując z nami, stworzysz komunikację dla najlepszych marek ze świata: rozrywki, napojów, finansów, motoryzacji i nie tylko.

Nasza agencja została kilkakrotnie nagrodzona tytułem Agencji Roku, oprócz innych osiągnięć, takich jak Golden Drum, Epica, Effie, Mixx Awards, FWA i nie tylko.

Internet jest dla nas najważniejszym medium, wokół którego tworzymy zintegrowane kampanie reklamowe. Pracy mamy coraz więcej, dlatego do naszego biura w Gliwicach poszukujemy osobyna stanowisko:

Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

  • weryfikację i księgowanie dokumentów,
  • sporządzanie deklaracji i informacji podatkowych m.in. JPK VAT, VAT-UE,
  • sporządzanie informacji finansowych (analiz, raportów i zestawień) dla potrzeb Zarządu, Grupy Kapitałowej oraz instytucji finansowych,
  • uzgadnianie rozrachunków i kont bilansowych,
  • wsparcie Głównego Księgowego w procesie zamknięcia miesiąca i roku obrotowego oraz audycie finansowym,
  • obsługa płatności w systemie bankowym dla klienta polskiego i zagranicznego,
  • prace administracyjne związane z obiegiem i archiwizacją dokumentów księgowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze finansów i rachunkowości,
  • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku Księgowego przy obsłudze pełnej księgowości,
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych i rachunkowych oraz umiejętność ich stosowania,
  • obsługa systemu finansowo-księgowego Symfonia,
  • znajomość obsługi Pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • mile widziana dobra znajomość j. angielskiego,
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole, w tym umiejętności komunikacyjne

Oferujemy

  • dofinansowane ubezpieczenie zdrowotne oraz karta Multisport,

  • dofinansowanie nauki języka angielskiego,

  • wyjątkową atmosferę pracy w kreatywnym zespole.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-06-2022
Wyświetleń: 105