kandydatów

Etat Mlodszy bibliotekarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu miejsce pracy: Zabrze

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Mlodszy bibliotekarz
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/0845
OBOWIĄZKI:

obsługa użytkowników biblioteki w zakresie udostępniania zbiorów oraz udzielanie informacji o zbiorach, przygotowywanie i organizowanie wydarzeń promujących kulturę literacką oraz aktywizujących społeczność lokalną, współpraca z lokalnymi instytucjami kultury i edukacji. Równoważny system pracy, 2 zmiany (7.30-15.30, 10.00-18.00), sobota 9.00-13.00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Wymagania inne:

wykształcenie wższe humanistyczne- preferowane bibliotekarskie lub filologiczne, pedagogika lub pokrewne, znajomość rynku wydawnicznego oraz źródeł informacji o książce i literaturze, bardzo dobra znajomość obsługi komputera- mile widziana znajomość obsługi programu bibliotecznego Prolib, umiejętność pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, umiejętność dobrej organizacji pracy samodzielnej i w zespole, dyspozycyjność, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista, kreatywność i dynamika w działaniu

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu