Etat Specjalista w zespole planowania, strategii i rozliczania kontraktów

Firma: Collect Consulting SA miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 7118793, z dnia 2022-06-07

Działamy na rynku usług doradczych od  2003 roku, realizując szerokie spektrum zleceń zarówno dla sektora publicznego, jak i prywatnego. Pomagamy przedsiębiorstwom i jednostkom samorządowym przygotować i zrealizować przedsięwzięcia, których efektem jest rozwój infrastruktury i zaplecza technicznego. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu finansowania zewnętrznego, w tym dotacji z  funduszy strukturalnych Unii Europejskiej.

W 2016 roku rozszerzyliśmy naszą działalność o szeroko pojęte usługi inżynierskie w zakresie pełnobranżowego nadzoru budowlanego, kosztorysowania wraz projektowaniem infrastruktury technicznej, m.in. sieci, przyłączy i instalacji wodnych i kanalizacyjnych, przygotowanie materiałów do uzyskiwania decyzji środowiskowych.

Specjalista w zespole planowania, strategii i rozliczania kontraktów

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • udział w planowaniu budżetu projektu i harmonogramu projektów
  • prowadzenie monitoringu finansowego projektów,
  • opisywanie dokumentów finansowych związanych z realizacją projektów pod kątem zgodności z harmonogramem i budżetem projektu;
  • sporządzanie raportów i analiz finansowych
  • bieżący kontakt z kontrahentami,
  • przygotowanie dokumentacji projektowych do kontroli oraz audytów

Wymagania

  • absolwent/ka studiów wyższych (ekonomia, finanse, planowanie przestrzenne, europeistyka, administracja, prawo, zarządzanie)
  • 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze: zarządzanie projektami, realizacja projektów infrastrukturalnych, planowanie strategiczne
  • doświadczenie w zakresie rozliczania projektów badawczo-rozwojowych, inwestycyjnych i infrastrukturalnych w tym współfinansowanych ze środków UE
  • umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
  • obsługa komputera (pakiet MS Office),
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość warunków kontraktowych FIDIC

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę ukierunkowaną na rozwój zawodowy i zdobywanie praktycznej wiedzy
  • opiekę i wsparcie merytoryczne ze strony ekspertów Collect Consulting S.A.
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w systemie hybrydowym

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-06-2022
Wyświetleń: 145