Etat Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) - sprzątaczka

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach miejsce pracy: Mysłowice

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) - sprzątaczka
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0377
OBOWIĄZKI:

Sprzataczka zatrudniona w placówce medycznej dba o utzrymanie wymaganych warunków sanitarnych i higienicznych. Sprzątaczka wykonuje czynności polegające na sprzątaniu pomieszczeń, w szczególności: - świdaczy prace w wyznaczonych pomieszczeniach pracodawcy - wykonuje swoje obowiązki zgodnie z obowiązującymi u pracodawcy planem higieny, użytkowania u pracodawcy - wykonuje pracę na wysokości (do 3 m)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

minimalne wykształcenie na poziomie szkoły podstawowej zdolność koncentracji uwagi, zdolność zapamietywania, gotowość do pracy w zespole, samodzielność, cierpliwość, dokładność, sumienność

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 048,81 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach